Virtuální studovna
Databáze a online služby
Divadelního ústavu
Inscenace
 
 

Hodina mezi psem a vlkem

1/1
divadlo: DIK - Divadlo konzervatoře Praha
scéna: Divadlo Na Prádle Praha
uvedení:
5. 12. 2006 I. premiéra (II. premiéra 6. 12. 2006)
signatura: K 28 354 P (ID=17493)
žánr: činohra
poznámka:
Autorem hudby k písni To se tak lehce je Petr Skoumal. V inscenaci jsou použity Villonovy balady v přebásnění Otokara Fischera, Jarmily Loukotkové a Ladislava Kantora. V Blois zazněla s laskavým svolením autorů Jana Kotlána a Petra Korbeláře hudba z CD Pod listy chrámů.

Autoři

autorka:Daniela Fischerová

Inscenátoři

režisér:Jiří Bábek; výprava:Ľubica Melcerová; hudba:Lubor Šonka; hudba:Petr Skoumal; překladatel veršů:Otokar Fischer; překladatelka veršů:Jarmila Loukotková; překladatel veršů:Ladislav Kantor; hudební dramaturg:Petr Korbelář; pedagogické vedení:František Laurin; pedagogické vedení:Johanna Tesařová; dramaturg:Jaroslav Someš

Obsazení

František Villon, obžalovaný:Štěpán Benoni; Biskup d'Aussigny:Adam Skala; Régnier de Montigny:Dominik Linka; Filip Sermoy, kněz:Matouš Ruml; Otec Villon, otec obžalovaného:Jiří Sýkora; Vít Tabary, kumpán obžalovanéh:Jakub Skála; Moustier, biřic:Jákob Erftemeijer; Pichart, biřic:Václav Valtera; Matka obžalovaného:Veronika Kubařová; Kateřina de Vausselles:Šárka Muková (alternace); Kateřina Urbanová (alternace); Anděla, nevěstka:Šárka Vaculíková (alternace); Kristýna Hlaváčková (alternace); Žanka, nevěstka:Barbora Dipoldová; Margot, hostinská:Kateřina Urbanová (alternace); Šárka Muková (alternace)
Související dokumenty
Digitalizované dokumenty (dostupné pouze v budově IDU): program
Další zdroje DÚ
 
Partneři